Poza zabawami na kursie nic tu na razie ciekawego się nie wydarzy.... za pomocą paru złotych można zrobić plus 10 a także minus 10 procent, brak płynności, brak zainteresowania. kto miał sprzedać ten już sprzedał, reszta czeka co z emisją, która co by nie mówić jest (jak ktoś tu już pisał) z pistoletem przy głowie, więc raczej dojdzie do skutku (akcje obejmą w większości dotychczasowi akcjonariusze, bo mają świadomość że jak nie dorzucą kasy to nic nie będzie).
Jednym z plusów jaki znalazłem w sprawozdaniu to stwierdzenie że spółka nie będzie się ubiegać o nowe granty czyli w końcu chyba zrozumieli że trzeba się w końcu przestać rozdrabniać i łapać 10 srok za ogon a zamiast tego skupić się na najważniejszych projektach. Kapkę za późno, ale tak to jest z naukowcami którzy mają jednak cienkie pojęcie o zarządzaniu finansowani przedsiębiorstwa.
Co by nie mówić to stąpamy po cienkim lodzie Panie i Panowie....