Ad:..."Re: Likwidacja czy zawieszenie działalności
Autor(ka): Walter (...)
Wysłano: 05/01/2006 20:34
Wynika z tego,że w przyszłym tygodniu Red.Weiss spotka sie z przedstawicielem ministerstwa...."
Dementuję tą informację. Przepraszam. Usłyszałem w reportażu,że chce rozmawiać z "departamentem".Tą dostojną nazwę skojarzyłem z Ministerstwem tymczasem chodziło o Centralę ZUS-u i jakiś tam "departament". Dzwonił tam już dzisiaj i nikogo nie zastał. Zapewne zrobi to w poniedziałek.
Przypuszczam o czym będzie rozmawiał i warto by mu przygotować gotowca,jak by chciał skorzystać......
Nie mogę nadawać odkrytym tekstem.Byłem dzisiaj w jednym ZUS-ie w czasie tuż przed audycją.Pełna koncentracja i oczekiwanie....bez komentarzy.
Swoją drogą nie sądze by mozna było coś uzyskać w Centrali , a tym bardziej w Ministerstwie ślącym instrukcje w dół do niby "samodzielnej państwowej jednostki organizacyjnej".
Co nam pozostaje? Od ministerstwa w górę.Chyba żeby udało nam się skrzyknąć paru murarzy i przemurować chatę Dwulicowego Garganela.
Jak chcecie jestem pod tap331@wp.pl.
Pozdrawiam Walter