Forum Ogólne

Re: Likwidacja czy zawieszenie działalności

Zgłoś do moderatora
Ad.:"...Re: Likwidacja czy zawieszenie działalności
Autor(ka): mmartini (...)
Wysłano: 06/01/2006 00:01..."


Widzę,że kolega świeży na forum.
Dopóki ZUS (czytaj ministerstwo,administracja rządowa,politykierzy) będzie trzymał w swoich lepkich łapach "niezależne" Sądy zusowskie, "robiące" za niego jak napisała w artykule do Rzepy, prześwietna bez reszty i zepsuta do końca stosowaną rzekomo doktryną kontradyktoryjnoąści przez Sądy zusowskie, Pani sędzina Sądu Okręgowego Ubezpieczeń Społecznych w Poznaniu, dopóty ZUS (czytaj ministerstwo,administracja rządowa,politykierzy) będzie sobie wypisywał w swoich decyzjach i poradnikach co mu ślina na język przyniesie bezkarnie.

Dlatego bezsensowne jest nasze harcerskie z wypiekami na twarzy śledzenie herezji głoszonych przez ministerstwo ustami jego wasalstwa (zusy) w modlitewnikach i innych poruczeniach i wytykanie tego autorom tych herezji, a sprawcom naszych tragedii.

Pozdrawiam Walter.

Jest to upokarzające.

Rozumieli to zawsze ludzie intuicyjnie czy to w Francji,czy to na Śląsku , a my stanowiący masę i sól tego państwa sylabizujemy poradniki i zajmujemy się etymologią!

W morzu tej bezradności i niebytu kieruje mną strach czy uczyniłem wszystko co możliwe by być dopuszczonym do Strasburga, czy dokumenty które archiwizuje są wystarczająco wiarygodne by potomni mogli sie upomnieć.

Posiadamy bezsporne dowody moczenia w tym wszystkim zepsutego, jeszcze perelowskiego ryja ministerialnego, ciągle ryjącego i chrząkającego przy swym, reanimowanym naszym kosztem, bękarcie, peerlowskim relikcie
który na stronie internetowej ma czelność napisać:

"Jesteśmy najlepsi w Europie.Pierwsze miejsce dla systemu informatycznego ZUS"

Posiadamy dowody w postaci wytycznych dla oddziałow, że prowodyr i grupa incjatywna to element nadzoru - Ministerstwo. Ministerstwo zgodnie z wyrokiem WSA,W-wa,7.12.2005r stanowi nadzór nad ZUS-em.
Dlatego podejrzenia popełnienia przestępstwa powinny być także skierowane pod tym adresem bo z tąd wywodzi sie nie tylko brak nadzoru ale wręcz incjatywa.

Dlatego nasze pretensje muszą obejmować także grupę incjatywną.

Kto dokona analizy wytycznych ministerialnych do wasalstwa pod kątem udowodnienia incjatywy w tworzeniu treści nie zgodnych z obowiazujacym prawem,a wprowadzającym w błąd prowadzących działalność i wywołującym straty.A, jednoczesnie,generującym nielegalne zyski z odsetek?

Pozdrawiam Walter

P.S.:Gossi Ty wszystko wiesz.Jakie mamy wszystkie pisma ministerstwa do wasalstwa na przestrzeni ostatnich 5 lat? Jakie wytyczne ewentualnie ZUS otrzymywał od innych bo kwestia nadzoru nad ZUS-em została okreslona nie dawno, a przedtem kto maczał palce?