Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  91,40 zł , zmiana od tamtej pory: 3,72%

Re: kurs a wyniki

Zgłoś do moderatora
Dnia 2021-11-22 o godz. 18:37 ~Wers napisał(a):
> Prognozy mówią o spadku zysków w przyszłym roku więc po co kupować jak zyski spadną
 

W sumie ma z czego spadać, zwłaszcza po takim rekordzie jak w tym roku, a tak na poważnie to różnorodność produkcji Rokity (chloropochodne, poliole i poliuretany, fosforopochodne i inne produkty specjalistyczne) zapewnia stabilną pozycję tej firmy w każdej sytuacji rynkowej. Nawet wzrost cen surowców i energii nie powinien na dłuższą metę jej zaszkodzić, ponieważ będzie to kompensowane wyższymi cenami produktów. Oczywiście w krótkim terminie mogą występować problemy z osiąganiem rekordowych zysków, ale inwestorzy długoterminowi na pewno nie stracą, zwłaszcza gdy zgarną co roku sowitą dywidendę!

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PCCROKITA -0,63% 94,80 2024-02-23 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.