Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  92,00 zł , zmiana od tamtej pory: 2,93%

Re: kurs a wyniki

Zgłoś do moderatora
 
Porównując aktualnie wskaźnik C/Z po trzecim kwartale Rokity(ok 7) i Exola (ok 14), można zauważyć, że różnią się one prawie o 100% na korzyść PCR
Gdyby wskaźnik ten dla obu spółek miał być taki sam, to akcje Rokity powinny kosztować obecnie 167 zł lub akcje Exola 1,6 zł!
Nie sądzę aby na koniec roku coś miało się zmienić w tym zakresie, więc najpóźniej w marcu 2022 można się spodziewać korekty ich ceny, pytanie tylko w którą stronę?

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PCCROKITA -0,21% 94,70 2024-02-28 14:19:25
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.