Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  90,10 zł , zmiana od tamtej pory: 5,44%

Re: kurs a wyniki

Zgłoś do moderatora
Trudno mi zrozumieć tych co sprzedają akcje na tym poziomie cen, ale to jest okazja dla tych, którzy widzą potencjał Rokity i wiedzą, że najpóźniej wiosną 2022 cena akcji wzrośnie o kilkadziesiąt złotych, a dywidenda w maju będzie dwucyfrowa! Osobiście zwiększyłem stan posiadania tych walorów o 50% i niestety na więcej nie mam już wolnych środków.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PCCROKITA 0,21% 95,00 2024-02-26 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.