Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  95,00 zł , zmiana od tamtej pory: 0,42%

Re: kurs a wyniki

Zgłoś do moderatora
nick wstyd, to chyba z powodu braku zrozumienie o czym piszę...nawet nie zamierzam się do tego poziomu zniżać, wróć nieuku do podstawówki, a potem zabieraj głos...

leon kłamiesz tak jak krzywousty....za tyle co piszesz to ja zagrałem w ramach zabawy, a ty po zjeździe z ilu 12? 15 ? na 4 pisałeś: " jak ktoś zna wujka leona wie, ze inwestuje długoterminowo"....biomaxime na 40pln tutaj polecałeś... mam odszukać wątek? ile kosztuje...26

tak znam leona co zarabia na nieukach jak wstyd z bananowej, bo o fundamentach i inwestycjach długoterminowych pojęcia nie ma ani on ani jego obrońca.

Także spadaj stąd i nie wypisuj głupot....bo przecież ty nie mrozisz kasy!

Tylko dlatego tyle napisałem bo oszustów i kłamców jak krzywousty uważam, że trzeba tępić i obnażać!

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PCCROKITA 0,32% 95,40 2024-02-22 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.