Dnia 2011-09-12 o godz. 15:36 ~trzeźwy mózio napisał(a):
> Tak tanio bywa raz na kilka lat! Kupujcie spokojnie i nie
> bądźcie w gorącej kąpani wodzie!!!
Przedtem mozna było
> zarobić...od kilkunastu do kilkudziesięciu procent...tearz
> w okresie srednio termoinowym krocie. Toz to los wygrany na
> loterii!! Ale jajki..jak pragnę ..hehehe..
godziwie
> zarobić i nie..wd...pić!!!
ano