Ech observer...vel pp ty znowu z nami!?? :-)
No dobra, ale ustatkuj się w końcu i nie rób jaj...bo co sobie o nas ludziska powiedzą!
Zrobiłem jak mowiłem!!? To dobrze...to bardzo dobrze! :-) jak zamknales pozycje to sie do ciebie nie przyznaję!!! :-)
Do tych co tu ciskaja we mnie obelgami! Czy ja kogo namawiam na sprzedawanie z tak wielkimi
jak domniemywam, z jadu wypowiedzi stratami! Nie bądźcie jelenie i miąśko giełdowe!!.
Nie dajcie się robić w bambuko! No chyba, że was stac na wd...nie...a to przepraszam..wasza
biznes i wasze małpy w cyrku! :-) Pozdrowineia dla inteligentnych i nienerwowych!!!