po co skoro wiesz że będzie taniej a TY ciągle od ponad pół roku naganiasz na zakup-czyli Twoja strata to ponad 60%-pozdrawiam Cię i pytam co z Twoimi kolesiami-a tak dodatkowo co się stało wywalili Cię z pracy że ostatnio ten sam nick,zresztą nie dziwię się jak w pracy masz takie same wyniki jak na giełdzie to rozumie Twoich szefów.