krul ma gdzieś leszcza, ale potrzebuje kasy na wykup akcji od amerykanów, sknera ze skarpety na to kasy pewnie nie wyciągnie, najlepiej kasę wyciągnąć dywidendą z cog, więc dywidenda powinna być spora, z kwoty netto jaką krul wyciągnie z dywidendy będzie pewnie można się kapnąć po ile zobowiązał się wykupywać obligo/akcje.