po takich wynikach powinno być powyżej 4zł , a teraz uklepywanie 4 zł.Dlaczego tak nie było ? Bo była podaż ( rodzinka) , ta podaż
nadal teoretycznie istnieje (rodzinka). Kto odbierał ? Gdyby odbierał fund , albo .....to ok.Odbierał krul. Czu krul podzieli się z nami zyskiem? Czy dywidenda nawet 20 gr ruszy kurs?
Cognor- inwestycja na maj . :)))) Kolejna hossa na stali poszła się ............