Po wynikach za pierwszy kwartał i perspektywy podobnych zysków w kolejnym kwartale kurs akcji powinien poszybować już teraz w okolice 4-4,2. Niestety brak ustanowionej dywidendy lub też niewielkiej zaproponowanej Amerykanom spowodował powolne wycofywanie się ich z akcjonariatu. Teraz trzeba czekać na walne . Drobnych dywidenda w wysokości 5-7% zadowoli.