drobni po pol miliona naraz nie oddaja. hamerykany pewnie schodza z pakietu. Jesli oni byli od samego poczatku obligatoriuszami to przez lata wyciagneli kupe kasy, obligacje rozliczyli po 1,61 teraz oddaja po 3. Do ewentualnego sciagnieca z gieldy nawet z papierem od nich mu troche zabraknie. Teraz czekam na walne i propozycja dywidendy. Osobiscie uwazam ze akcja musi biegac po okolo 5