Naobiecywali wam i niczego nie zrobili
Ja ich przejrzałem już dawno kiedy zarząd sprzedawał akcje
Dlatego pisałem cały czas żeby uważać bo was ubiorą
I tak się stało
Logiczne myślenie jeżeli wiesz że wszystko idzie zgodnie z planem
Firma nie sprzedaje wlasnych akcji
Ja Ci z zarządu tylko
Jednym słowem wydm yma li was czyli akcjonariuszy
BUHAHA BUHAHA BUHAHA BUHAHA BUHAHA BUHAHA BUHAHA BUHAHA BUHAHA
Widocznie coś im nie pyklo tam
BUHAHA BUHAHA BUHAHA BUHAHA BUHAHA BUHAHA BUHAHA BUHAHA BUHAHA BUHAHA BUHAHA
Tak samo jak Pisali że z Maseczek będzie duży przychód A w jednym z Espi dali 5000zł
BUHAHA BUHAHA BUHAHA BUHAHA BUHAHA BUHAHA smiech na sali
Więc radzę wam UWAŻAĆ
Pozdrawiam Pozytywny