Dla tego trzeba mówić o tym głośno
Kłamstwa trzeba wyciągnąć
Żeby wszyscy wiedzieli.
Żeby nikt nie dał się nabrać na ich sciemy
Tak jak z PŁYNEM DO DEZYNFEKCJI POWIERZCHNI
BUHAHA BUHAHA BUHAHA
Masz rację wyrzucić Tą spółkę z GPW
Za oszustwa które zrobili
BUHAHA BUHAHA BUHAHA BUHAHA BUHAHA