Powiem ci tak, p...isz od jakiegos czasu ze nie da sie tego czytac jedyne co w tym calym szambie jest ok to to ze powinni isc na dno ze wszystkim wlqcznie z zakazem wykonywania zawodow, za te wszyatkie klamstwa ktore byly wypisywane, szczerze poswiece kilkanascie tys, ale im życzę zeby kiedys byli tak jak akcjonariusze wy...ani oni sami