Forum Giełda +Dodaj wątek

Re: Krynicki przyszlosc

Zgłoś do moderatora
problemem Krynickiego jest mało dostepnosc stluczki- nie ma kuzwa zbiorek, punktow skupu i brakuje surowca- nie wiem czy w 30% Krycha swoje moce przerobowe wykorzystuje aktualnie, ale Krynicki głupi nie jest, mdj wciagnal, moze cos jeszcze wciagnie a surowiec wreszcie sie pojawi jak gminy sie skapna, ze to w interesie wszystkich aby ktos posortowane smieci odbieral, sortowal i do hut dostarczal:)

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
KREC 5,61% 22,60 2022-06-27 12:12:27
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.