Forum Giełda +Dodaj wątek

Re: Krynicki przyszlosc

To prawda, spółka ma potencjał, nie wiem dlaczego tak mało ludzi widzi przyszłość w tej spółce. Ja zaryzykowałem i kupiłem jakiś tam pakiet, czekam na dzień w którym zacznie się coś dziać. Zastanawia mnie jedna rzecz, mianowicie dlaczego dopiero po ukazaniu się jakiegoś komunikatu ludzie się rzucają na spółki, wcześniej wogóle ich nie dostrzega sie na rynku. Tak było już w kilku przypadkach. Drażnią mnie również analizowania wykresów tego typu spółek. Przy tak niskich obrotach unie uważam aby można było sie kierować wykresem. Spółka ciągle sie rozwija, dlatego wyceny z 6 miesięcznym opóźnieniem są juz dawno nieaktualne. Jestem mocno przekonany że kurs w końcu odbije sie znacząco do góry, że również i tym razem sie nie myliłem. Pytanie czego potrzeba żeby ruszyć kursem?

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
KREC 0,00% 22,60 2022-06-30 10:58:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.