Forum Giełda +Dodaj wątek

Krynicki przyszlosc

Zgłoś do moderatora
Witam wedlug mnie spółka Krynicki Recykling ma bardzo duza szanse na wzrosty, po pierwsze firma inwestuje w linie zmnniejszajace odpadowosc. Po wtóre konsoliduja rynek w Polsce. A pozatym porownujac z innymi odpadami szklo ma wiekszy potencjal. Poniewaz nikt szkla nie spaliw piecu tak jak butelki pet, czy inne tworzywa sztuczne. Szklo więc ma przed sobą swoją przyszłość. Po cenie na dzien dzisiejszy (3.69) bardzo atrakcyjna spolka. Oprocz tych wszystkich plusów, nalezy zwrocic uwage na to ze firma bardzo dobrze wykorzystuje dotacje unijne. Polska mentalnosc rowniez sie zmienia (mowie o sortowaniu smieci czy tez sortowniach odpadow). Jezeli Polska nie będzie spelniala dyrektyw odzysku na poziomie 60% to bedzie placic kary. Pozdrawiam ludzi inteligentnych zycze wam i sobie pokaznych zyskow.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
KREC 0,00% 22,60 2022-06-30 12:40:07