Oczywiscie ze na BOSIU tez jest taka sam sytuacja , bo bank jest nadal zaliczany do spolek w restruturyzacjii obowiazuja jego tez te przywileje biznesowe .. Ale fundamentalnie jest duzo lepszy od GETINOW bo jest po emisjach , pozyskal kase , juz przynosi zyski , a na Getinach nadal straty , moze nowe emisje . BOS jest na to chwile duzo lepszy i najwazniejsze , co wczoraj'' ''grubasy''zauwazyly ,ze jest najtanszym NIE BANKRUTEM bankiem na rynku z C/WK =0,31 , podczas gdy Getiny sa juz duzo drozsze na rynku i urosly 2 razy , a fundamentow nadal brak , sa tylko obiecanki cacanki cwaniaka ''Ernsta '' o mitycznych inwestorach z zagranicy , podobnie opowiadal ten zlodziej Konkolewski z GETBECKU , wychowanek Czarneckiego co teraz siedzi w pierdlu