a czemu fundacja ma sprzedawać? Wszyscy widzą co się dzieje, zakładamy, że spółka ładnie pójdzie do góry, tylko fundacja tego nie dostrzega? A ja dalej uważam, że to nowy duży gracz zwiększa zaangażowanie i trzyma kurs. I dlatego tu wysyp naganiaczy i na wzrosty i na spadki :)