poza tym, musisz sobie zdawać sprawę, że nie wysypią tej liczby akcji w rynek... wczoraj pojawiła się panika, bo wielu sądzi, że zarobi tu z dnia na dzień 100%, a tak nie będzie, sukcesywnie ktoś te akcje odbiera, ale że nie ma z tym presji, to robi to tak jak robi. proste