Masz rację, nie muszą informować.
To oznacza, że kolejne info dopiero po sprzedaży 8 mln sztuk akcji. Jeżeli będą to sprzedawać na giełdzie to przez kilka miesięcy nie ma szans na wzrosty ;(
Jest za to szansa kupowania atrakcyjnych akcji w atrakcyjnej cenie ;)
Trzeba tylko chwilę poczekać bo do fundacji dołączą się pewnie też ci co objęli akcje z warrantów.