No 5 k było jeszcze wystawione wcześniej, w każdym razie tu o żadnych widłach nie ma mowy xD podejrzewam, że takich pakiecików po "20k" ma co najmniej kilka. Sam sobie ustawia o ile kurs ma codziennie zejść. Pytanie czy będzie mu zależało, żeby zejść poniżej 6,80 w osobiście wątpie. Mógł rzucić do 6,85 i łyknąłby kolejne 4 k akcji ale woli poczekać do jutra, żeby nie zrobić za dużej zwały.
6,80 do końca tygodnia.