Dnia 2018-11-09 o godz. 12:31 ~qbaka napisał(a):
> https://www.pb.pl/jest-plan-na-bos-bank-945172
>
> Nic dodać nic ująć. To tylko zwykłe pozyczanie pieniędzy, nic wiecej
tyle wiesz ile ci szwedzki puls biznesu napisze a przecież , BoŚ może stać się częścią Aliora, PKN (mogą wymyślić PKN-bank :) ) , PKO BP , PEO co zechcą w każdej z opcji zarobią obecni akcjonariusze BOSia , raczej nie ci co płacili pow 13 zł w krótkim czasie ale i oni mogą doczekać szybciej niż myślą rozsądnych cen , ale zawsze można sprzedać po 6,5 i zapomnieć - więc po co to umartwianie???