W sumie to jestem troche zaskoczony ;-).
Miałem raz jedna dobra rade dla tego czegos . Nie wiem czy pamietacie . Mianowicie zmiana nazwy na EKOBANK. Był bank przemysłowy ,bank handlowy jest bank pocztowy,to sa przykłady że nazwa nie musie sie tak jednoznacznie kojarzyc.
Zrobic fajna kampanie reklamowa i pozwolic zadecydowac klientowi czy eko to od ekologi czy ekonomi.
Przy tych cenach energi z wegla i gazu boom na oze bedzie na pewno.