Dzisiaj mam druga rade
Sprzedać skandynawom. W tych państwach ochrona środowiska stoi na wyższym poziomie i na pewno korzystnie to wpłynie na wizerunek i postrzeganie. Tylko kto kupi tak skompromitowana drukarenke hm . Na szczecie niewiele osób(potencjalnych klientów) w Polsce o tym wie ;-). Wszysto jest kwestia ceny.