Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,45 zł , zmiana od tamtej pory: 99,31%

Re: Koniec 2020 jaka prognoza kursu ?

Zgłoś do moderatora
patrz na zlecenia i się ucz jak teraz fundusze rozgrywają temat. Trafili na dobre otoczenie funduszy akcyjnych. Kasa płynie do akcji od połowy marca, indywidualni w ciągu 2 miesięcy założyli 50 tysięcy kont (obecnie jest chyba pod 200tysiecy), leci co miesiąc po 300 milionów do PPK. Nawet jak zapłacą 2,5 złotego, to w perspektywie 3 lat i tak będą zarobieni. Sam zakład w Człuchowie może robić pod 30 milionów ebitdy rocznie, do tego aktywa Wirbetu 10 milionów do sprzedania. Rynek ciepłowniczy czeka fala inwestycji, gazownictwo od roku działa na pełnych obrotach, termokurcz z Chin już tak nie biorą na zachodzie.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
RADPOL 2,48% 2,89 2021-04-16 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.