Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,41 zł , zmiana od tamtej pory: 117,08%

Re: Koniec 2020 jaka prognoza kursu ?

Zgłoś do moderatora
Oferty przyjmowane są dopiero na początku czerwca, zakończenie składania subskrypcji na początku lipca, wiec zostawiają sobie długi czas na negocjacje z funduszami. Jest ich kilkanaście, każdy ma inne ceny zakupu i horyzont inwestycyjny. Jedni trzymają od IPO i maja wysoka średnia cenę zakupu, inni brali udział w emisjach po 2,5 i 1,4 pln, a jeszcze inni kupowali teraz po 1-1,4. Mogą skupić 66% akcji po 1,6-1,8 -2 pln od funduszy, którzy będą zyskowni na transakcji i trzymać spółkę na giełdzie. Przy takim akcjonariacie ciężko będzie zrobić walne i przeprowadzić emisje bez prawa poboru w celu rozwodnienia akcjonariuszy i zdjęcia przymusowo spółki z giełdy. Nikt na takie manewry się nie da złapać, tym bardziej, ze historia tej spółki jest krótka. Jeszcze 3 lata temu fundusze wyrzucały wszystkich z zarządu i rady nadzorczej spółki obsadzonej ludźmi z THC.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
RADPOL 1,67% 3,05 2021-06-23 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.