Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,41 zł , zmiana od tamtej pory: 105,69%

Re: Koniec 2020 jaka prognoza kursu ?

Zgłoś do moderatora
A pamiętacie ze po drodze bylo dokapitalizowanie po 2.6pln? Potem dopiero dosypali po 1.4pln
To teraz mają przystac na proppropozycję? Przyznaję ze kwota w wezwaniu jest od czapy. Totalnie. Zarząd chyba musi tez zarekomendować akcjonariuszom cenę? Czyż nie tak? To co, powiedzą że połowaw/k to jest godziwa oferta?
Reasumując. 2 pln nieprawdopodobne. Ale 1.6-1.8 jak najbardziej, niestet, tak

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
RADPOL 2,48% 2,89 2021-04-16 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.