Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,41 zł , zmiana od tamtej pory: 104,96%

Re: Koniec 2020 jaka prognoza kursu ?

Zgłoś do moderatora
pocieszajace jest to jason co piszesz i tym wyrzucaniu ludzi z thc a radpolfan troche przesadzasz z tym 1,7 bo dla mnie to durna cena i niewielka roznica miedzy 1,34 a 1,7 zeby zebrac 100 procent
hieny chca sprzedac po kilkanascie zł ta spólke niewiele w niej robiac wszystko zrobili obeni ludzie zarzad i prezesowa ale czy maja sile sie przeciwstawic tyranii
radpol jena z najlepszych w tej chwili spółek na giełdzie

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
RADPOL 2,48% 2,89 2021-04-16 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.