Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,90 zł , zmiana od tamtej pory: 77,78%

Re: Komunikat

Zgłoś do moderatora
polityczne bagno!

babacie tez zamniey bo pietruszke sprzedaje za 10zl i sa kupcy,hehe toz to cyrk nadewszystkO!!!

na wall street sie smieja!

przeceiz problem getback to nei zakup egb,tylko kwestia dlugu obslugi dawali duzo ,a nie mieli na splate odsetek z odszykow i jeblo,standardowa piramida,nic ponadto tak uwazam,subiektywnie i tutaj byl problema banki braly udzial w sprzedazy dlugu zeby zarabiac,a transakcja z egb to rynkowa transkacja nic tu nei bylo niejawne,a szukanie na sile kolza ofiarnego to jest dzialnie wariatow z PIS!

przeceiz w SKOKACH powinni szukactam to bylo dopiero,ale tam sa nasi wiec nie ruszamy!!!!

tfu!

getback to upadel truchlo,a problemy sa z dlugiem ich i niech tam szukaja winnych,banki itd,bo na tym polegli!

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ALTUS -1,23% 1,60 2023-10-03 13:16:18
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.