Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,90 zł , zmiana od tamtej pory: 82,22%

Re: Komunikat

Zgłoś do moderatora
ta banda z PSI bedzie siedziec kwestia czasu!

potrojne zabepieczenie???

to jakis absurd!

powinni te 40mln wyplacic i po sprawei jako skup.

jakei zabepiczenie jak juz zabepiczone??

akcje i tak sa w silnych rekach,to wszystko to gra polityczna sedziowei musza bcy karania na rowni z innymi ludzmi nie bedacymi sedziami,prokuratorzy tak samo,ten kraj sie sypie,umiera jak ryba od glowy PIS wariaty!

a co z delolitte,KNF,UKNF,bankami co sprzedawały obligacje czekamy az zajma im rachunki na mld zl utopione w GETBACK!!!!!!!

jak mozna wogole mowic i cenie wyzszej skoro obie strony zadecydwoaly i podpisane zostalo przez strony z udzialem,innych podmiotow czyli solidarnie banki,audytorzy i cala reszta z KNFem tez bo przeceiz tak stoi na 'strazy prawa"!

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ALTUS 0,00% 1,64 2023-09-21 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.