Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  3,86 zł , zmiana od tamtej pory: -72,54%

Re: Kolejny duży kontrakt stracony przez Awbud, kara do zapłacenia

Zgłoś do moderatora
Wielka szkoda no ale trudno. Siedzialem 3 lata wystarczy. Przespalem 7.50 i zgubila mnie slepa wiara. To jest dobra spolka ale nieruchawa w sytuacji gdy gruby ma 2/3 akcji. Poki co zmierzamy w kierunku ze będziemy wdzieczni jak ktos w ogole od nas akcje odkupi. A inne spolki okazje odjezdzaja. Wyniki slabe w tak dobrym roku. Zanim rynek budownictwa przemysłowego sie rozbuja z nowej kasy unijnej to znowu czekac trzeba ze 2 lata na efekty i rentownosc.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
AWBUD 0,00% 1,06 2020-05-27 15:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.