Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  3,82 zł , zmiana od tamtej pory: -72,25%

Re: Kolejny duży kontrakt stracony przez Awbud, kara do zapłacenia

Zgłoś do moderatora
Kontrakt nie taki znowu duży ale to bez znaczenia.

No niestety Awbud to moja osobista porażka:
1) coraz gorsze wyniki i straty/problemy z kontraktami
2) masa chętnych co odpowiedzieli na wezwanie
3) brak jakiejkolwiek płynność czyli kasa zamrożona

Murapol nic już nie musi robić, posiada 66% to nawet nie musi wezwania ogłaszać bo akcjonariusze sami stąd pouciekają. Jeszcze kwartał i kurs będzie na poziomach po jakich ja lata temu zbierałem. Oczywiście akcji w arkuszu póki co niewiele mogą być znaczące ruchy góra-dół. Ja powoli się żegnam z państwem i życzę wszystkiego dobrego.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
AWBUD 0,00% 1,06 2020-05-29 15:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.