Forum Giełda +Dodaj wątek

Re: KOFOLA nie umie zarządzać???

Zgłoś do moderatora
O tym że Kofola nie umie zarządzać przekonywaliśmy się wszyscy od początku połączenia. Pamiętam wywody prezesów na jednym spotkaniu i zapewnienia o naszej stabilności i konstruktywnej współpracy, jak wielu rzeczy jesteśmy w stanie razem dokonać itd.- propaganda sukcesu gorzej niż za komuny. Tymczasem piękne słowa i wymuszone uśmieszki to jedno a życie leciało swoim szarym tokiem. Zarobki dla ludzi - tragedia, praca w warunkach skrajnie stresowych głownie ze względu na brak inwestycji w remonty urządzeń i maszyn, nie do końca rozwinięty umysłowo głównodowodzący kierownik zakładu i można by było jeszcze wiele wymieniać.
Słowem wszystko to co wypracowaliśmy przez lata znikało jak bańka mydlana. Destrukcyjne procedury i pomysły naszych " przyjaciół " z czeskiej kofoli w końcu przyniosły zamierzony efekt. Pozostaje tylko życzyć szybkich realizacji założonych planów wyniszczenia doszczętnie marki HOOP.
Pracowałem w tej firmie wiele lat i wiele widziałem, ale agonia tego zakładu wreszcie musiała dobiec końca.

Szanowna Pani Edyto !!!
Cały procedura outplacementu to proces przewidziany prawem więc się odbywa żeby dopełnić dzieła zniszczenia ( brak mi wiary w gesty dobrej woli ). Nie wiem na ile stać panią na szczerość żeby przyznać w obiektywnej ocenie ile jest on wart.
Nie oczekuję odpowiedzi. Niech to pozostanie Pani cichym przemyśleniem przynajmniej do kiedy pracuje Pani dla firmy.

Kolegom i koleżankom dziękuję za wiele lat współpracy życząc Wam sukcesów na dalszej drodze zawodowej i w życiu rodzinnym.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
KOFOLA -0,61% 56,60 2015-11-19 09:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.