Forum Giełda +Dodaj wątek

Re: KOFOLA nie umie zarządzać???

Zgłoś do moderatora
Pani Edyto dziękujemy bardzo za współpracę. Muszę powiedzieć że proces likwidacji zakładu przebiega bardzo sprawnie z poszanowaniem ludzi. Nie rozumie jednak decyzji jakie podjął zarząd Kofoli o kupnie nowej linii dla Tychów, inwestycji w studnie, która pracowała a także rozbudowa stacji wody, które pochłonęła niemałe pieniądze. W jakim celu?? żeby to zamknąć. Panie prezesie a trzeba było przyjąć porady byłego prezesa firmy Hoop a nie odwracać się na pięcie. Szkoda tylko tych 11 lat pracy w tym zakładzie. Zbyt wiele rzeczy daje do myślenia. Pozdrowienia dla całej byłem polskiej ekipy firmy HOOP. To na tyle...............

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
KOFOLA -0,61% 56,60 2015-11-19 09:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.