Forum Giełda +Dodaj wątek

Re: KOFOLA nie umie zarządzać???

Zgłoś do moderatora
Szanowni Państwo,

Istotnie jesteśmy zmuszeni zamknąć zakład w Tychach. Pragnę podkreślić, że nie planujemy zamknięcia żadnej innej fabryki, o czym informowaliśmy na wszystkich spotkaniach, w każdym z naszych zakładów w Polsce.

Zamknięcie fabryki w Tychach jest częścią planu restrukturyzacji i optymalizacji kosztów w firmie. Została podjęta po dogłębnym przeanalizowaniu struktury i jest naturalną konsekwencją fuzji firm Kofola i Hoop Polska. Od około półtora roku trwał audyt wewnętrzny, którego wyniki pokazały, że zamknięcie fabryki pozwoli również na optymalizację kosztów produkcji. Dodatkowo audyt wykazał, brak możliwości rozwoju fabryki w Tychach, polegający na technicznym braku możliwości rozbudowy, co przyczyniło się do podjęcia decyzji o przeniesieniu linii produkcyjnej z fabryki
w Tychach do naszego zakładu w Kutnie.

Przygotowaliśmy dla Państwa dwa specjalnie programy: realokacji i outplacementu. W ramach programu relokacji macie Państwo możliwość zatrudnienia w Kutnie i otrzymania jednorazowej pomocy finansowej związanej z adaptacją w nowym miejscu zamieszkania. Wdrażamy również program outplacementowy i szukamy dla Was miejsc zatrudnienia za pośrednictwem naszego działu HR w innych fabrykach w regionie tyskim jak np. Fiat, Maspex, Kompania Piwowarska, Lear Corporation, Interplast czy Danone. W ramach outplacementu przygotowaliśmy także szkolenia dotyczące możliwości na rynku pracy, sposobów poszukiwania zatrudnienia oraz programów oferowanych przez urzędy pracy. Oferujemy też pomoc w przygotowaniu dokumentów aplikacyjnych i przygotowaniu do rozmów kwalifikacyjnych. Możecie Państwo skorzystać też z doradztwa prawnego. Wszystkim oferujemy także pomoc psychologiczną. Dodatkowo przygotowaliśmy specjalną infolinię – pod numerem 0800 080 225, gdzie możecie Państwo uzyskać wszelkie informacje, dotyczące przygotowanych programów.

Edyta Bach
PR Manager Hoop Polska

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
KOFOLA -0,61% 56,60 2015-11-19 09:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.