Forum Giełda +Dodaj wątek

Re: KOFOLA nie umie zarządzać???

Zgłoś do moderatora
HOOP znany był w Tychach z "elastycznego " podejsćia w kwestii pracowników, kto pamięta tzw. dobrowolne nadgodziny co weekend sobota/niedziela?

Teraz te duże inwestycje za 5 dwunasta tylko potwierdzają że w firmie jest jeden wielki CHAOS, cierpi na tym pracownik zarabiający 1000 zł.

Mam jeszcze pytanie do p. Edyty, czy to prawda że namawiacie pracowników na odejście z pracy za tzw. porozumieniem stron?

Czemu chociaż na sam koniec nie pokażecie trochę dobrej woli? Szkoda wam tych paru zł które trzeba by dać pracownikom na odchodne?

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
KOFOLA -0,61% 56,60 2015-11-19 09:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.