Forum Giełda +Dodaj wątek

Re: KOFOLA nie umie zarządzać???

Zgłoś do moderatora
A ciekawe czy zarzad "Firmy" pomyslal o wzrostach kosztow zwiazanych z transportem produktow z Bielska Podlaskiego czy tez Grodziska Wielkopolskiego na Slask. Kazdy glupi zwrot np JMD Ruda Slaska bedzie wracal do wyzej wymienionych siedzib. Dzien przed zamknieciem zakladu sciagalem butelki na produkcje Paoli, maja byc jeszcze 2 auta, zamowiona jest kupa surowcow i materialow. . . Wczoraj po 14 odeslalismy Pana z folia z adnotacja "odmowa przyjecia towaru - zaklad zamkniety". Na zakladzie jest kupa materialow, surowcow do produkcji, na magazynie duze ilosci napoji. Nawet jesli chcecie to wyslac do Bielska, Grodziska to raczej powinno sie wszystko policzyc, usunac z systemu itp. Ja zgadzam sie z twierdzeniem, ze "kofola nie umie zarzadzac". Zobaczymy czy odbiorcy po utracie zakladu w Tychach beda chetni do wspolpracy.

Ja z swojej strony chcialem bardzo serdecznie podziekowac ZA BRAK POMOCY w czasie zamykania zakladu. Auta pod rampami, wysylki i dostawy nikt nic nie powiedzial co mamy robic. Telefony w Bielsku, Grodzisku milaczaly, Warszawa albo nie odbierala telefonow albo komorki miala wylaczone. . . Mniej wiecej tak wygladala praca w tej firmie.

Wszystkim ktorzy pracuja w Hoopie w Bielsku, Grodzisku, Kutnie zycze powodzenia. Oby Was nie spotkalo to co Nas.

Pozdrawiam serdecznie

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
KOFOLA -0,61% 56,60 2015-11-19 09:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.