Dnia 2024-07-08 o godz. 11:50 ~extbert napisał(a):
> Czym zagroziłeś? Przecież pisałeś na tym rynsztokowym forum, a spółka udzieliła odpowiedzi właściwej na dany moment. Kasa przyszła wieczorem, zostanie dzisiaj przelana. Pisanie w tym aspekcie o kłopotach finansowych XTB i straszenie mediami, to raczej działania, które mogą sprawić, że dostaniesz powództwo cywilne o szkalowanie ich w mediach. Nie wystarczy ci z dywidendy, żeby zapłacić :P
Dostałem jeszcze dziś rano o godzinie 10.44 e-maila z taką oto treścią
" Szanowny Panie,
całą dywidendę (z zaliczką) wypłacimy dopiero we wrześniu, taką informację otrzymaliśmy wcześniej od naszego brokera." Czekam na przeprosiny od Ciebie