Dnia 2024-07-08 o godz. 11:47 ~Celina napisał(a):
> Może zadzwoń do Dewelii i zapytaj, jaka i kiedy kasa poszła do każdego brokera bo oczernianie XTB to słaby pomysł, tym bardziej że oni mają rachunki w Pekao SA.
> >
> > Miałem w XTB zawsze dywidendę najszybciej ze wszystkich DM.
> >
> > Takie spadziowanie jak twoje nadaje się do prawnika.
Dostałem jeszcze dziś rano o godzinie 10.44 e-maila z taką oto treścią
" Szanowny Panie,
całą dywidendę (z zaliczką) wypłacimy dopiero we wrześniu, taką informację otrzymaliśmy wcześniej od naszego brokera."