Czym zagroziłeś? Przecież pisałeś na tym rynsztokowym forum, a spółka udzieliła odpowiedzi właściwej na dany moment. Kasa przyszła wieczorem, zostanie dzisiaj przelana. Pisanie w tym aspekcie o kłopotach finansowych XTB i straszenie mediami, to raczej działania, które mogą sprawić, że dostaniesz powództwo cywilne o szkalowanie ich w mediach. Nie wystarczy ci z dywidendy, żeby zapłacić :P