Dnia 2024-07-05 o godz. 18:19 ~amico napisał(a):
> Odpowiedż od XTB:
> "Dzisiaj wypłacona miała być zaliczka tej dywidendy. Nie otrzymaliśmy natomiast środków od tej spółki. Mieli oni przekazać nam środki w całości gdy będzie finalny termin wypłaty. Nasz dział księgujący te operacje również miał się skontaktować ze spółką. Możliwe, że uda nam się te środki uzyskać wcześniej i wtedy zaksięgować na rachunkach akcjonariuszy. Czekamy natomiast w tej sytuacji na jakieś informacje ze żródla."
Inne Domy Maklerskie nie mają żadnych problemów z wypłatą, tylko XTB sobie nie radzi.