Może zadzwoń do Dewelii i zapytaj, jaka i kiedy kasa poszła do każdego brokera bo oczernianie XTB to słaby pomysł, tym bardziej że oni mają rachunki w Pekao SA.
Miałem w XTB zawsze dywidendę najszybciej ze wszystkich DM.
Takie spadziowanie jak twoje nadaje się do prawnika.