Tego nie wiem, ale w mojej opinii walne ma sens wyłącznie wtedy, kiedy będzie sprawodzanie z opinią biegłego. W innym przypadku to trochę strata czasu. Biorąc pod uwagę niewiele pozycji do uzupełnienia w sprawozdaniach, to nie powinno to
długo trwać. Powodzenia!