Słabe było to, że zaprzeczyli i wymusili zmianę treści artykułu, a kto się orientował mógł pchać w okolicach 170 przez kolejne 4 dni.
Ja byłem pewien, że ESPI potwierdzające pierwszą wersję artykułu pójdzie w poniedziałek rano choćby w postaci "Zarząd informuje, że przesuwa termin zamknięcia projektu na Q1. Szczegóły w kolejnym komunikacie w czwartek i na inwestorskim czacie w piątek.". A tak przez 4 dni pozostawało jednak wrażenie, że EBI coś pomyliło i przyjdzie pozytywna informacja.