1. Wszystkim umknęło, że mieli COVID w firmie. To kładzie na miesiąc+ dowolny projekt, a medyczny chyba bardziej. Siedzą zdalnie i nie wyglądają tak dobrze i wesoło jak dwa miesiące temu. To ich trochę tłumaczy. Ale na szczęście wszyscy zdrowi.
Z drugiej strony...
2. Trochę jednak nagła (po słowach "mamy na to rok...") emisja dla Cormay i fakt, że Pani z EBI wiedziała w poprzedni piątek to czego my dowiedzieliśmy się oficjalnie 6 dni później zachwiało moim zaufaniem do równego traktowania wszystkich.
Jak dla mnie doszło ryzyko, ze jak się jednak nie uda to oficjalnie dowiemy się o tym na końcu i szansy na ograniczenie strat nie dostaniemy.