Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  6,24 zł , zmiana od tamtej pory: 14,55%

Re: Jedyny plan to brak planu

Zgłoś do moderatora
Nie są tacy głupi na jakich wyglądają.
Przepływ kasy jest odpowiednio ukierunkowany. Status spółki publicznej niczego nie zmienia. Akcjonariusze dla partii to zbędni kapitaliści. Liczą się działacze partyjni i wzajemne układy. Spółki energetyczne mają zapewniony byt więc są miejscem dla dobrych wzajemnych interesów.
Cała sasinada polega na tym, że żaden analityk nie może niczego przewidzieć a plan jest w planie, którego planem zajmie się planowany zespół specjalistów.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PGE 0,31% 7,15 2023-05-26 17:04:32
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.